Wiodący producent odzieży z owczych skór

O nas

LEATHER WORLD jest wiodącą firmą projektującą i produkującą odzież damską i męską z owczej skóry. Struktura firmy opiera się na integracji pionowej. Od niemal czterech dekad pracujemy z pełnym przekonaniem, że najważniejsza jest jakość, dobra cena i styl, dzięki czemu LEATHER WORLD jest liderem rynku odzieży skórzanej.

Nasi projektanci podróżują po świecie w poszukiwaniu najbardziej inspirujących trendów modowych, które następnie wykorzystują tworząc stylową odzież, którą każdy chętnie nosi. Nasze ubrania charakteryzują się wysoką jakością wykonania, w procesie ich tworzenia łączymy to co najlepszego może zaoferować tradycja i nowoczesna technologia.

Posiadamy dużą, nowocześnie wyposażoną fabrykę, jak również garbarnię, w której surowe skóry są przetwarzane i farbowane na potrzeby szycia odzieży w naszej fabryce. Garbarnia jest wyposażona w maszyny z Włoch i z Niemiec.

LEATHER WORLD jest synonimem luksusu, stylu i wysokiej jakości. Nasze kolekcje odzieży obejmują kurtki damskie i męskie, płaszcze, rękawiczki. Ubrania są pięknie zaprojektowane, dostępne wielu kolorach i rodzajach skóry. Produkowana przez nas odzież jest dostępna w USA, Australii, Finlandii, Brazylii, Niemczech, Francji, Japonii, Turcji, Hiszpanii, Meksyku, Polsce i we Włoszech.